Muzeum fantastických iluzí - uvězněni v baňce Ticho de Brahe

FASCINUJÍCÍ SVĚT NESKUTEČNÝCH
OPTICKÝCH KLAMŮ.

PERFEKTNÍ ZÁBAVA PRO VŠECHNY
BEZ ROZDÍLU VĚKU.

JEDINEČNÝ ZÁŽITEK A SUPER FOTKY.

VÍCE JAK 100 INTERAKTIVNÍCH
ZÁBAVNÝCH EXPONÁTŮ.

NEJVĚTŠÍ MUZEUM TRIKOVÝCH ILUZÍ
V PRAZE.

Muzeum fantastických iluzí - snídaňový talíř

Vítejte v magickém světě optických iluzí! Staňte se součástí strhující expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Vydejte se za jedinečným zážitkem do toho nejzábavnějšího českého muzea. Před návštěvou se nezapomeňte ujistit, že je váš fotoaparát plně nabitý a má dostatek místa v paměti, abyste mohli pořídit nevídané a legrační fotky a videa.

Muzeum fantastických iluzí - Co takhle nechat se vystřelit z děla?
Muzeum fantastických iluzí - Pozor na King Konga
Muzeum fantastických iluzí - staňte se primabalerínou

Vyzkoušejte kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Nechte se kouzelníkem vystřelit z děla nebo levitovat ve vzduchu. Vaše hlava se náhle ocitne na stole nebo si na vás pochutná King Kong. Slavný alchymista Edward Kelley vás kouzlem uvězní ve své středověké laboratoři a dinosaurus si vás ve svých pařátech odnese do hnízda.

Muzeum fantastických iluzí - je libo hlavu na tácu?
Muzeum fantastických iluzí - levitace
Muzeum fantastických iluzí - optická iluze v Amesově místnosti

Nechte se překvapit, čím vás zaručeně pobaví Charlie Chaplin nebo Albert Einstein. Uvidíte opravdový úsměv Mony Lisy a není to ten, který znáte z obrazu! Projdete se hlavou dolů po stropě místnosti, proměníte se v primabalerínu, uvidíte svůj skutečný obraz v zrcadle, stanete se nejkrásnějším člověkem na světě a zažijete mnohé další… Dýchne na vás kouzlo starých časů a dozvíte se zajímavá tajemství optických iluzí.

Muzeum fantastických iluzí - obří židle
Muzeum fantastických iluzí - antigravitační mísnost
Muzeum fantastických iluzí - roztoč čertíka

Muzeum fantastických iluzí, které “vykouzlil” nejúspěšnější český iluzionista Pavel Kožíšek, najdete v centru Prahy ve Vodičkově ulici 31 u Václavského náměstí v 1. patře Galerie Myšák. Muzeum má výbornou dopravní dostupnost, která je zajištěna metrem A, B a tramvajemi. Zastávka tramvaje je v bezprostřední blízkosti muzea. Otevřeno je každý den 7 dní v týdnu včetně státních svátků od 9:00 do 21:00 hodin. Přejeme skvělou zábavu!

NEJLEPŠÍ
ZÁBAVA
V PRAZE!

Muzeum fantastických iluzí - zrcadlová místnost

Muzeum fantastických iluzí Pavla Kožíška je úžasné místo pro děti a dospělé, kde nebudete věřit vlastním očím! Svým provedením je zcela originální a odlišné od všeho, co bylo dosud nejen v České republice k vidění. Návštěvu výstavy můžete zakončit ve slavné kavárně a cukrárně Myšák z roku 1922, která je přímo vedle muzea. Že se nejedná o obyčejnou cukrárnu vám napoví i věhlasná klientela. Na zákusek sem chodila například operní pěvkyně  Ema Destinová, herec Oldřich Nový nebo prezident Tomáš G. Masaryk.

Adresa

Muzeum fantastických iluzí
Galerie Myšák
Vodičkova 31/710
110 00 Praha 1