Muzeum fantastických iluzí - uvězněni v baňce Ticho de Brahe
Muzeum fantastických iluzí - snídaňový talíř

FASCINUJÍCÍ SVĚT NESKUTEČNÝCH OPTICKÝCH KLAMŮ.
PERFEKTNÍ ZÁBAVA PRO VŠECHNY BEZ ROZDÍLU VĚKU.
JEDINEČNÝ ZÁŽITEK A SUPER FOTKY.
VÍCE JAK 150 INTERAKTIVNÍCH ZÁBAVNÝCH EXPONÁTŮ.
NEJVĚTŠÍ MUZEUM TRIKOVÝCH ILUZÍ V PRAZE.

Muzeum fantastických iluzí - optická iluze v Amesově místnosti

Vítejte v magickém světě optických iluzí! Muzeum fantastických iluzí Pavla Kožíška má u návštěvníků obrovský úspěch a patří v současnosti mezi nejnavštěvovanější zážitkové aktivity v Praze. Staňte se součástí strhující expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Vydejte se za jedinečným zážitkem do toho nejzábavnějšího českého muzea, kde si navíc ještě pořídíte parádní a legrační fotky a videa!

Muzeum fantastických iluzí - obří židle
Muzeum fantastických iluzí - antigravitační mísnost
Muzeum fantastických iluzí - Co takhle nechat se vystřelit z děla?
Muzeum fantastických iluzí - Pozor na King Konga
Muzeum fantastických iluzí - staňte se primabalerínou
Muzeum fantastických iluzí - je libo hlavu na tácu?

Vyzkoušejte kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Nechte se kouzelníkem vystřelit z děla nebo levitovat ve vzduchu. Vaše hlava se náhle ocitne na stole nebo si na vás pochutná King Kong. Slavný alchymista Edward Kelley vás kouzlem uvězní ve své středověké laboratoři a dinosaurus si vás ve svých pařátech odnese do hnízda.

Muzeum fantastických iluzí - roztoč čertíka

Nechte se překvapit, čím vás zaručeně pobaví Charlie Chaplin nebo Albert Einstein. Uvidíte opravdový úsměv Mony Lisy a není to ten, který znáte z obrazu! Projdete se hlavou dolů po stropě místnosti, proměníte se v primabalerínu, uvidíte svůj skutečný obraz v zrcadle, stanete se nejkrásnějším člověkem na světě a zažijete mnohé další… Dýchne na vás kouzlo starých časů a dozvíte se zajímavá tajemství optických iluzí.

Muzeum fantastických iluzí - zrcadlová místnost

Muzeum fantastických iluzí, které „vykouzlil“ nejúspěšnější český iluzionista Pavel Kožíšek, najdete v centru Prahy ve Vodičkově ulici 31 u Václavského náměstí v 1. patře Galerie Myšák. Muzeum má výbornou dopravní dostupnost, která je zajištěna metrem A, B a tramvajemi. Zastávka tramvaje je v bezprostřední blízkosti muzea. Otevřeno je každý den 7 dní v týdnu včetně státních svátků. Přejeme skvělou zábavu!

Muzeum fantastických iluzí na Firmy.cz

Adresa

Muzeum fantastických iluzí
Galerie Myšák
Vodičkova 31/710
110 00 Praha 1