Muzeum fantastických iluzí - uvězněni v baňce Ticho de Brahe
Muzeum fantastických iluzí - snídaňový talíř

FASCINUJÍCÍ SVĚT NESKUTEČNÝCH OPTICKÝCH KLAMŮ.
PERFEKTNÍ ZÁBAVA PRO VŠECHNY BEZ ROZDÍLU VĚKU.
JEDINEČNÝ ZÁŽITEK A SUPER FOTKY.
VÍCE JAK 150 INTERAKTIVNÍCH ZÁBAVNÝCH EXPONÁTŮ.
NEJVĚTŠÍ MUZEUM TRIKOVÝCH ILUZÍ V PRAZE.

V Muzeu fantastických iluzí NEPLATÍ ZÁKAZ vnitřní akce pro více než 10 stojících lidí (výstavy mají výjimku)!!! Dle aktuálního nařízení jsou v muzeu povinné roušky, ale VLASTNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ BEZ ROUŠEK JE POVOLENO (povinnost nosit roušky se nevztahuje na osoby po dobu nezbytně nutnou pro pořízení jejich portrétní fotografie). Jak aktuálně uvedla hlavní hygienička ČR Jarmila Rážová: “Nemáme v evidovaných případech z kulturních akcí, žádná ohniska. Zdroje nákazy z takových akcí prakticky nemáme.”

Muzeum fantastických iluzí - optická iluze v Amesově místnosti

Vítejte v magickém světě optických iluzí! Staňte se součástí strhující expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Vydejte se za jedinečným zážitkem do toho nejzábavnějšího českého muzea. Před návštěvou se nezapomeňte ujistit, že je váš fotoaparát plně nabitý a má dostatek místa v paměti, abyste mohli pořídit nevídané a legrační fotky a videa.

Muzeum fantastických iluzí - obří židle
Muzeum fantastických iluzí - antigravitační mísnost
Muzeum fantastických iluzí - Co takhle nechat se vystřelit z děla?
Muzeum fantastických iluzí - Pozor na King Konga
Muzeum fantastických iluzí - staňte se primabalerínou
Muzeum fantastických iluzí - je libo hlavu na tácu?

Vyzkoušejte kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Nechte se kouzelníkem vystřelit z děla nebo levitovat ve vzduchu. Vaše hlava se náhle ocitne na stole nebo si na vás pochutná King Kong. Slavný alchymista Edward Kelley vás kouzlem uvězní ve své středověké laboratoři a dinosaurus si vás ve svých pařátech odnese do hnízda.

Muzeum fantastických iluzí - roztoč čertíka

Nechte se překvapit, čím vás zaručeně pobaví Charlie Chaplin nebo Albert Einstein. Uvidíte opravdový úsměv Mony Lisy a není to ten, který znáte z obrazu! Projdete se hlavou dolů po stropě místnosti, proměníte se v primabalerínu, uvidíte svůj skutečný obraz v zrcadle, stanete se nejkrásnějším člověkem na světě a zažijete mnohé další… Dýchne na vás kouzlo starých časů a dozvíte se zajímavá tajemství optických iluzí.

Muzeum fantastických iluzí - zrcadlová místnost

Muzeum fantastických iluzí, které “vykouzlil” nejúspěšnější český iluzionista Pavel Kožíšek, najdete v centru Prahy ve Vodičkově ulici 31 u Václavského náměstí v 1. patře Galerie Myšák. Muzeum má výbornou dopravní dostupnost, která je zajištěna metrem A, B a tramvajemi. Zastávka tramvaje je v bezprostřední blízkosti muzea. Otevřeno je každý den 7 dní v týdnu včetně státních svátků od 9:00 do 21:00 hodin. Přejeme skvělou zábavu!

Adresa

Muzeum fantastických iluzí
Galerie Myšák
Vodičkova 31/710
110 00 Praha 1